Obóz w Hotelu*** Orle

 Gdańsk - Sobieszewo

 18.08.-24.08.2019

        W sierpniu zapraszam na obóz do Hotelu*** Orle w Gdańsku-Sobieszewie, położonego na Wyspie Sobieszewskiej, przy plaży, w odległości 100 m od Bałtyku.  Wyspa, o powierzchni 35 km2, pokryta jest ponad 1000 ha lasu. Znajduje się na niej najdłuższa, otwarta na całej długości – licząca 11 km – piaszczysta plaża. Wyspę Sobieszewską oblewają od północy wody Zatoki Gdańskiej, od południa wody Martwej Wisły, od zachodu Śmiałej Wisły a od wschodu przez aktualne ujście Wisły – Przekop Wisły. W ciągu 100 lat istnienia Wyspa Sobieszewska zdobyła uznanie dzięki walorom krajobrazowym i wypoczynkowym a od 1994 roku stała się obszarem chronionego krajobrazu – Wyspą Ekologiczną

       Plaża Gdańsk-Orle jako najczystsza i jako najbezpieczniejsze kąpielisko została wyróżniona Błękitną Flagą 2016.

Na Wyspie Sobieszewskiej znajdują się dwa rezerwaty przyrody. Rezerwat Ptasi Raj utworzony na północno zachodnim skraju wyspy ma powierzchnię 198 ha i obejmuje dwa przymorskie jeziora: Ptasi Raj i Karaś. Zachodnią granicę rezerwatu stanowi kamienna grobla oddzielająca Wisłę Śmiałą od Jeziora Ptasi Raj. Utworzony w 1959 r. jako ostoja ptactwa wodnego i błotnego. Jest atrakcyjnym terenem dla ptaków wróblowatych oraz wodno-błotnych związanych z trzcinowiskiem. Podczas migracji i zimowania zaobserwować można tu różne gatunki kaczek, łabędzi i gęsi, a także mew, rybitw i ptaków siewkowatych. Bogactwo i różnorodność wędrownych ptaków przyciąga drapieżniki: bieliki, sokoły wędrowne, myszołowy, jastrzębie i krogulce. Przez rezerwat prowadzi ścieżka dydaktyczna z tablicami informacyjnymi oraz dwiema dużymi wieżami widokowymi, pozwalającymi na obserwację ptaków wodnych.

Drugi z rezerwatów – Mewia Łacha – znajduje się w północno wschodniej części Wyspy Sobieszewskiej i obejmuje przyujściowy obszar po obu stronach Przekopu Wisły. Jest to jeden z najcenniejszych przyrodniczo obszarów w polskiej strefie przybrzeżnej - miejsce, gdzie w sposób naturalny żyją bałtyckie foki. Rezerwat został utworzony w 1991 r. celem ochrony kolonii lęgowych rybitw, ptaków siewkowatych i blaszkodziobych. Można tam spotkać blisko 300 gatunków roślin oraz blisko 120 gatunków ptaków wędrownych.

Ponadto na terenie Hotelu*** Orle:

 • Restauracja „Leśne Tarasy”,  w której atrakcyjna kuchnia polska łączy się z kuchnią z różnych zakątków świata. Potrawy przygotowywane są ze świeżych, w większości lokalnych produktów. Kuchnia zachęca domowymi pierogami, makaronami, lekkimi sałatkami oraz daniami mięsnymi i rybnymi.  Dostępne jest również specjalne menu dla najmłodszych gości.

 

 • Zakątek SPA, który rozpieści Twoje zmysły i ciało. Dostępne masaże: klasyczny, leczniczy, gorącymi i zimnymi kamieniami, bańką chińską oraz wiele zabiegów kosmetycznych począwszy od kosmetyki ciała, twarzy, dłoni i stóp a skończywszy na saunie fińskiej, masażu wodnym – jacuzzi, solarium czy  sali fitness. SPA poleca także pokój relaksu z aromaterapią oraz słoneczną łączkę. Słoneczna łączka Vital Sun to pierwszy profesjonalny program zdrowego opalania i rewitalizacji, stworzony na wzór naturalnego słońca. Pozwala w sposób kontrolowany i bezpieczny korzystać z dobroczynnego działania promieni UV.

  

 • Dwa pokoje zabaw dla dzieci

 • Sala klubowa ze stołem bilardowym

 • Wypożyczalnia rowerów

 • Boiska sportowe - siatkówka, koszykówka, piłka nożna

 • Hotel przystosowany dla osób niepełnosprawnych (pawilon B)

 • Parking strzeżony przed hotelem - płatny 12 zł /doba /sam. osobowy

 • Bezpieczeństwo - ochrona obiektu oraz monitoring

 • Stały bezpłatny dostęp do internetu WIFI

UWAGA! Wszelkie atrakcje dodatkowe są płatne wg hotelowego cennika i wymagają wcześniejszej rezerwacji, którą należy dokonać indywidualnie przed przyjazdem. Kontakt do SPA  tel. 784-051-597 lub pod adresem spa.sobieszewo@wp.pl

Okolica

Pokoje

Komfortowe pokoje i dwuosobowe z łazienką (prysznic) oraz balkonem. Standardowe wyposażenie pokoju: telewizor LCD, telefon, lodówka, radio, komplet ręczników, woda mineralna. Pokój z bezpłatnym dostępem do internetu WIFI. 

 

Pokoje większe, trzyosobowe (sypialnia + salon) z łazienką (prysznic) mają łączną powierzchnię 32 m2. W sypialni znajdują się dwa pojedyncze łóżka, w salonie rozkładana kanapa. Standardowe wyposażenie pokoju: telewizor LCD, telefon, radio, lodówka, czajnik elektryczny, filiżanki, woda mineralna. Pokój z bezpłatnym dostępem do internetu WIFI. Wszystkie pokoje  są z balkonami oraz przystosowane są dla osób niepełnosprawnych.

 

UWAGA!  Ilość pokoi (dwu-, trzy- i czteroosobowych) jest ograniczona. O dostępności miejsca decyduje kolejność wpłat zaliczki rezerwacyjnej. Osoby zainteresowane rezerwacją pokoi jednoosobowych proszone są o bezposredni kontakt z organizatorem.

Ramowy plan dnia

Ramowy plan dnia:

7:30 - 9:30      Poranna lekcja Essential Pilates z podziałem                        na grupy:

                       początkującą i średnio zaawansowaną

9:30                Śniadanie

11:00 - 13:00   Nordic Walking

13:00 - 17:30   Czas wolny    

17:30               Warsztaty, stretch, relaksacja

19:00               Obiadokolacja

Lokalizacja i dojazd

Hotel *** Orle znajduje się zaledwie 15 km od centrum Gdańska w pobliżu trasy E-7 (20 min. jazdy samochodem lub autobusem linii nr 112). Ponadto, Południowa Obwodnica Gdańska zapewnia dogodne połączenie z autostradą A1 oraz Portem Lotniczym im. Lecha Wałęsy. Tunelem pod Martwą Wisłą można dojechać bez korków do stadionu Energa w Gdańsku w niecałe 20 minut.

Hotel*** Orle
80-680 Gdańsk - Sobieszewo 
ul. Lazurowa 8
Instruktorzy

Katarzyna Popławska

W pełni certyfikowany STOTT PILATES Istructor (Kanada) zajęć indywidualnych i grupowych na macie oraz sprzęcie: Reformer, Chair, Barrel, Cadillac, Leader Barrel, Spine Corrector. Instruktor i propagator prozdrowotnych zajęć fitness m.in. Zdrowy Kręgosłup, Fit Ball, Funkcjonalny Trening Medyczny, Ski Workout czy Forma w ciąży. Dietetyk.  Absolwentka podyplomowych studiów „Fizjoprofilaktyka i Korektywa” na Warszawskim AWF na wydziale Rehabilitacji. Licencjonowany  instruktor Nordic Walking PFNW/INWA oraz Instructor Gymstick Aqua, Pilates, Circuit, Cardio, Muscle i Nordic Walking.

Cena

Koszt pobytu:

 w pokoju jednoosobowym -  2700 zł/osobę

   w pokoju dwuosobowym  - 1890 zł/osobę

    w pokoju trzyosobowym  - 1790 zł/osobę

w pokoju czteroosobowym -  1690 zł/osobę

Cena zawiera:

zakwaterowanie, wyżywienie - dwa posiłki w formie bufetu, zajęcia na sali (dwa razy dziennie),

Nordic Walking wraz z nauką kroków (2 godziny dziennie), NNW.

Cena nie zawiera:

opłaty za parking strzeżony 12 zł netto/dobę oraz dodatkowych usług dostępnych na terenie hotelu.

W celu zarezerwowania miejsca na obóz należy wysłać wypełniony formularz zgłoszenia na adres source.studiopilates@gmail.com oraz dokonać wpłaty (w ciągu trzech dni roboczych od wysłania zgłoszenia)

zadatku w wysokości 600 zł od osoby.  

 

Serdecznie zapraszam ;-)

Katarzyna Popławska

Ubezpiecz swój wyjazd 

 • Facebook - Black Circle

© 2017 by SOURCE STUDIO PILATES